Фонди фінансування будівництва
Останнім часом покупка житла через Фонди фінансування будівництва та інвестиційні фонди отримала статус загальноприйнятої і загальнодоступної.
Метою інвестиційної політики є довгострокове вкладення коштів у будівництво, придбання та реконструкцію об'єктів нерухомості, у тому числі прав на земельні ділянки, з метою їх подальшого продажу або здачі в оренду.
Алгоритм дій для споживачів фінансових послуг у разі необхідності повернення коштів із фондів фінансування будівництва


З метою забезпечення єдиного методологічного підходу при затвердженні управителями фондів фінансування будівництва правил фондів фінансування будівництва Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Затвердити Примірні правила фонду фінансування будівництва (додаються).

2. Рекомендувати управителям фондів фінансування будівництва при розробці правил фондів фінансування будівництва використовувати положення Примірних правил фонду фінансування будівництва.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника забезпечити опублікування цих Примірних правил в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Комісії - директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями.