Правові спори

Кваліфіковане вирішення спорів здатне вивести переговорний процес з глухого кута і привести сторони спору до згоди, компромісу, який задовольняв би всі сторони конфлікту.

Для кваліфікованого вирішення спорів можливе застосування  досудове врегулювання спірних питань,що може бути як взагалі без залучення суду,на ранньому етапі судового процесу, так і вирішення спорів на підставі рішення суду.


Звичайно, перший спосіб вирішення суперечок є більш поширеним через свої переваги в порівнянні з тривалим судовим розглядом.

Досудове вирішення спорів

Досудове вирішення спорів дозволяє вирішити конфлікт без зайвих зволікань і витрат.
При досудовому вирішенні спорів можна залучати до переговорів кваліфікованого юриста. Він може як спостерігати за переговорним процесом,періодично даючи поради або консультації, так і брати активну участь у вирішенні спору.

Вирішення спорів на початку судового процесу

На самому початку судового процесу також ще можливо припинити розгляд і провести вирішення суперечок мирним шляхом. Оцінивши перспективи судового розгляду, його тривалість, сторони конфлікту можуть набагато охочіше йти на мирне вирішення спорів, ніж це було до цього.

Якщо всі можливості досудового вирішення спору вичерпані, справа передається до суду і розглядається в звичайному порядку.

Судове вирішення спорів

Судове вирішення спорів припускає складання грамотної позовної заяви з обґрунтуванням своєї позиції, оцінювання перспектив судового розгляду конфлікту та аналіз необхідних для цього витрат. При судовому вирішенні спорів необхідна участь кваліфікованих адвокатів, знайомих з судовою практикою у справах подібного роду і особливостями застосування права.